Gameplay video z nadějné tahové RPG hry Clair Obscur: Expedition 33

Gameplay video z nadějné tahové RPG hry Clair Obscur: Expedition 33
novinka  7
Martin Šmíd, 28. 8. 2024 15:40
Letos v černu byla oznámena nová tahová RPG hra s real-time prvky Clair Obscur: Expedition 33, která se zamřuje na jedinečnou cestu, jejímž cílem je zabránit zlé Malířce v malování smrti. Dnes bylo zveřejněno první pořádné gameplay video, ukazující úvodní temnou oblast Flying Waters, kde budou hlavní hrdinové Gustave a Lune pátrat po zmizelé společnici Maelle. Vývojáři se pro design jednotlivých úrovní hry nechali inspirovat surrealistickým uměním. „V úrovni Flying Waters se budete pohybovat v prostředí plném pozůstatků po minulých výpravách, jako jsou zničené stavby, vyšlapané cesty a další poznávací znamení předchozích skupin, které potkal předčasný konec,“ říkají vývojáři.

„Klíčové pro nás bylo, aby prozkoumávání těchto prostředí bylo zábavné. Proto jsme je vytvořili jako nelineární, s vertikální vrstvou a plná záhad a tajemství. Prozkoumat úroveň naplno bude vždy velmi obohacující a při pečlivém průzkumu můžete najít tajné bossy, předměty nebo dokonce celé tajné úrovně,“ dodávají k úrovním. 

Zdroj: TZ

Clair Obscur: Expedition 33

Clair Obscur: Expedition 33
xsxps5
Kepler Interactive, Sandfall Interactive
Datum vydání hry:
24. 4. 2025
Žánr:
Adventura, RPG
KARTA HRY
9/10
Clair Obscur: Expedition 33
reklama reklama

Komentáře

ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。
28. 8. 2024 16:06
💖3👍3😁1
Naprosto fenomenálně to vypadá! Esteticky, hudebně, žádné cringe dialogy a postavy vypadají jako skuteční lidé, ne jakožto karikatury. Navíc hybridní tahový souboják s dodge a parry mechanikami + nelineární epxloring. Co víc chtít? Snad jen datum vydání. 😊
Mr.nobody #Houba
28. 8. 2024 16:10
💖1
@ΛNĐ3RLΛ: naprostý souhlas 😉
28. 8. 2024 16:10
👍2
Ten souboják je teda hodně Personácký koukám. I tím UI kolem postavy. :D Ale vypadá to pěkně a jinak originálně. Působí to na mě neokoukaně. Kam se na to hrabe třeba ten nový Dragon Age.
28. 8. 2024 16:11
👎1
Vypada to hezky a zajimave, ale ten soubojak je tezkej meh...
xboy cz #X® / S®
28. 8. 2024 16:42
Launch at day one in Xbox Game Pass
StouperCZ #Xbox Ultimate
28. 8. 2024 19:16
👎1
Tohle beru s těžkou rezervou ..
Yasuke #woke
29. 8. 2024 4:22
👍1
Hodně pěkný. Myslel jsem, že to bude z Asie a překvapivě je to z Francie. Na stránkách mají:

”With a focus on single-player experiences, we want to deliver incredible stories with intriguing characters in gorgeous fantasy worlds. We build the best pipelines we can to achieve this goal while keeping the creativity and agility of small teams."
REKLAMA
REKLAMA