Vyšla hra Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition
novinka
10
Martin Šmíd, 6. 11. 2019 11:23
Pokud jste ještě nehráli akční hru Shadow of the Tomb Raider z minulého roku, od tohoto týdne si ji můžete zakoupit ve speciální Definitivní edici. Ta kromě samotné hry s posledním updatem nabízí i veškerý dodatečný obsah, dostupný dříve skrze Season Pass (The Forge, The Pillar, The Nightmare, The Prince of Survival, The Serpent´s Heart, The Grand Caiman a The Path Home), ale také nové oblečky pro hlavní hrdinku. Nyní si tak můžete užít poslední dobrodružství Lary Croft v kompletním balení. „Vydejte se na definující cestu Lary Croft a zažijte okamžik její přeměny v Tomb Raidera. Ve hře Shadow of the Tomb Raider se Lara musí naučit přežít ve smrtícím prostředí džungle, překonávat děsivé nástrahy hrobek a vytrvat i v těch nejtěžších chvílích. Mezitím, co se Lara snaží zachránit svět před mayskou apokalypsou, dojde k jejímu přerodu v hrdinku známou jako Tomb Raider,“ stojí v popisku hry od českého distributora.
Bla bla bla tresky plesky.Bez urazky na popisek od ceskeho distributora ti sere bily tesak.Popisek hru fakt neprodava.Vsichni co uz chteli si Shadow of The Tomb Raider koupili minuly rok.Co takhle zaridit cz titulky namisto posrane progace prelozeneho popisku.Lol.Maci:Hele ja taky nenadavam na hru samotnou nebo toho kdo sem dal ten clanek.Proti tomu,ze si to nekdo koupi za rok ci dva nic nemam,ale spise tim stylem jakym to propaguji.Jako popisek ti o hre fakt moc nerekne.Kazdy se mrkne na gameplaye.Ja se jen smeju,ze poukazuji popiskem na nakup.A je mi jasne dole je prilozeno i video.
@Uchiha Naoto: Já třeba chci koupit a ještě nemám. A tato edice se mi určitě bude hodit, až budu pořizovat. Holt ne každý musí hrát hry jako novinky. Takže s tvým příspěvkem nemohu souhlasit.
Komentáře