thumbnail

Vyšla demoverze na hru Hyrule Warriors: Age of Calamity

Martin Šmíd , 28.10.2020 15:39,  2

Nintendo dnes trochu nečekaně oznámilo vydání demoverze na připravovanou akční hru Hyrule Warriors: Age of Calamity. Pokud tedy máte konzoli Nintendo Switch, můžete se dát do stahování, demoverze je na eShopu. Níže naleznete oznamující trailer na demoverzi.

Zdroj: Tisková zpráva

Hyrule Warriors: Age of Calamity kombinuje akční hratelnost s rozlehlou krajinou The Legend of Zelda: Breath of the Wild a vytváří zcela nový a poutavý zážitek.

  • Známý svět…: Objevujte krajinu Hyrule z různých perspektiv ještě předtím, než udeřil Calamity Ganon.
  • …se známými tvářemi: Ovládejte Linka, Zeldu a ostatní Hyrule šampiony ve chvíli, kdy všichni stojí proti zlu usilujícímu o úplně zníčení! 
  • Zběsilý boj: Využívejte mocné zbraně a magické runy k přemožení armád nepřátel. Skutečně hrozivé příšery vám nic nedarují.               
  • Vyprávění s hloubkou: Zažijte unikátní příběh přímo na bojišti a skrz nadabované cutscény poznávejte lépe okolní svět. Zabraňte zkáze Great Calamity a zachraňte Hyrule

Stůjte bok po boku

Zapojte do bitvy i svého kamaráda a vydejte se spolu na dobrodružství na jedné konzoli Nintendo Switch. Bojujte bok po boku, či se rozdělte, plňte úkoly a porážejte jednotky temnoty!

 
 
 

KOMENTÁŘE

    Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
     
    7

    FIFA 21

    7

    The Dark Pictures Anthology: Little Hope

    9

    Astro's Playroom

    9

    Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

    8

    Assassin’s Creed Valhalla

    8

    Star Wars: Squadrons