thumbnail

Sony oznámila PlayStation 4 Pro, vyjde 10. listopadu za 10 990,-Kč

Martin Šmíd , 07.09.2016 21:53,  151

Sony dnes svoji tiskovou konferenci věnovala především oznámené konzoli PlayStation 4 Pro, která nabídne hry s daleko lepšími efekty, případně lepším frameratem nebo podporou 4K rozlišení. Pokud budete toužit po výkonnější konzoli, budete si ji moci zakoupit od 10. Listopadu letošního roku, za 10 990,-Kč (cena platí pro 1 TB verzi). Samozřejmě na ní přehrajete všechny stávající hry, ale mnohé budou upraveny a budou s lepší vizuální kvalitou. Mezi potvrzenými je Deus Ex: Mankind Divided, Uncharted 4, Infamous First Light, Paragon, Shadow of Mordor a Call of Duty: Black Ops 3. Rovněž hry, které vyjdou do konce roku nebo začátkem toho příštího, budou podporovat PlayStation 4 Pro - For Honor, Spider-Man, Rise of the Tomb Raider, Watch Dogs 2, Killing Floor 2, Days Gone, Far Point (VR), Horizon Zero Dawn, Call of Duty: Infinite Warfare & Modern Warfare Remastered, FIFA 17, Battlefield 1 a Mass Effect Andromeda. Sony připravuje speciální Youtube aplikaci s podporou 4K, pro někoho ovšem může být zklamáním, že konzole nebude obsahovat 4K UHD Blu-Ray mechaniku.

UPDATE: Výkon bude pochopitelně použit i u her pro PlayStation VR. Ty budou podle Marka Cerneho mít lepší efekty a budou navíc i ostřejší.

UPDATE 2: Všechny stávající hry poběží na PlayStation 4 Pro minimálně v rozlišení 1080p s vylepšeným frameratem (co tento termín znamená, jestli zvednutí na 60fps, specifikováno není)

Zdroj: Tisková zpráva
UPDATE

Sony oznámila i novou PlayStation kamerku s novým designem.


Prodávat se bude i nový DualShock 4

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  DiRT 5

  7

  Watch Dogs: Legion

  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  8

  Gears Tactics

  9

  Marvel’s Spider-Man: Miles Morales