thumbnail

Odhalení hororové hry Abandoned odloženo na pátek - UPDATE

Martin Šmíd , 22.06.2021 00:28,  47

Několik dní se na různých herních fórech neustále řeší připravovaná hororová hra Abandoned od nizozemského týmu BLUE BOX Game Studios. Objevila se totiž celá řada indicií, že jde o novou hru od Kojimy a mohl by to být Silent Hill. Ačkoliv hráči nacházeli nová a nová vodítka, která vedla k Silent Hillu nebo Kojimovi, vývojáři neustále jakoukoliv spojitost odmítají.

„Chceme naposledy odpovědět na všechny ty spekulace. Jsme malé nezávislé studio se skutečnými lidmi. Chceme udělat Q & A a odpovědět na všechny vaše otázky i spekulace. Jen chceme stanovit očekávání,“ stojí v novém příspěvku studia, která následně odpovídalo na otázky fanoušků. „Nikdy jsem se nepokoušel být někým jiným. Dokonce jsem v příspěvku na PS Blogu uvedl hned svoje jméno,“ odpověděl na jednu z otázek Hasan Kahraman, o němž si mnozí myslí, se za ním skrývá Hideo Kojima. „Jen doufejme, že Konami udělá nový Silent Hill, který si tato generace zaslouží. Nemáme ani nic společného s PlayStation Studios. Jsme malé indie studio, které spolupracuje se Sony.“ dodal Hasan v jedné z odpovědí.

Důležitější nyní je informace, že slibované odhalení hry nedojde už dnes, ale až v pátek 25. června, kdy bude na konzoli PlayStation 5 vypuštěna speciální aplikace, která bude obsahovat trailer. Brzy tak uvidíme první záběry z hraní, a po posledních informací by určitě neměli mít hráči přehnaná očekávání. Ta jsou nyní opravdu vysoká, a pokud se všechny ty spekulace nepotvrdí, mohlo by být hodně hráčů zklamaných, i když se z Abandoned nakonec vyklube třeba solidní hra.

UPDATE: Hasan Kahraman vypustil 42 vteřin dlouhé video, s nímž se rozhodl dokázat, že není Kojima a je opravdu skutečný. „Ahoj všichni, jsem Hasan Kahraman. Chtěl jsem natočit rychlé video, abych ukázal, že jsem skutečný člověk. Nejsem ve spojení s Hideem Kojimou. Nejsem herec a ani nepracuji na Silent Hill. Chtěl jsem vám ukázat svoji tvář a dokázat, že jsem skutečný,“ říká Kahraman ve videu, na které se podívejte na twitteru - link .

Zdroj: Tisková zpráva


 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  10

  Ratchet & Clank: Rift Apart

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  7

  Mario Golf: Super Rush

  5

  Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game

  9

  Guilty Gear -Strive-