thumbnail

Brzy nový trailer na Elden Ring, hra pravděpodobně letos nevyjde - UPDATE: uniklé video z hraní

Martin Šmíd , 01.03.2021 14:21,  39

Řadu měsíců se spekuluje o tom, kdy uvidíme nové záběry z očekávané akční RPG hry Elden Ring, na níž pracuje studio From Software. Koncem minulého týdne několik uznávaných novinářů přineslo informaci, že se tak stane v brzké době. Hned se začalo mluvit o tom, že se hra objeví na spekulované březnové prezentaci Xboxu, což ale následně Aaron Greenberg z Microsoftu popřel. Nyní se ovšem zdá, že trailer se skutečně blíží, protože server VGC přinesl informaci, že se dostal k nové ukázce, v níž je zachycen soubojový systém podobný Souls hrám i souboje s bossy, mezi nimiž je i velký ohnivý drak.

Server VGC uvádí, že v uniklé ukázce, kterou mohl vidět, není žádné datum vydání ani přibližný termín. To se samozřejmě může do finální verze traileru změnit, ale zároveň VGC dodává, že hra byla několikrát interně odložena. Na vině je hlavně současná pandemie, protože vývojáři musejí pracovat z domova, což vývoj takto rozsáhlého a nákladného projektu značně brzdí. Jedna osoba blízká vývoje pak měla serveru VGC říci, že kvůli této skutečnosti je nepravděpodobné, že Elden Ring vyjde v letošním roce. Doufejme, že trailer brzy vyjde oficiálně a my se budeme moci podívat, co pro nás vývojáři z From Software připravují.

Zdroj: videogameschronicle.com

UPDATE: Záběry z uniklého traileru se objevily na internetu. Nejsou v moc v dobré kvalitě, ale můžete se na ně podívat, abyste si udělali o hře lepší obrázek. Snad brzy vypustí Bandai Namco oficiální verzi v maximální kvalitě. 

UPDATE 2: Kvalitnější verze níže. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Bravely Default 2

  10

  It Takes Two

  8

  Outriders

  8

  Oddworld: Soulstorm

  8

  Monster Hunter Rise