thumbnail

Střípky informací o Marvel's Spider-Man: Miles Morales, nový obrázek

Martin Šmíd , 13.08.2020 17:14,  27

Jedním z největších taháků konzole PlayStation 5 má být akční hra Marvel's Spider-Man: Miles Morales, na niž opět pracuje studio Insomniac Games. Ta se odehrává zhruba rok po událostech původní hry, kdy je celý New York pokryt sněhem a lidé se pomalu chystají na Vánoce. Jenomže právě v tento čas je Milesova domovská čtvrť Harlem na pokraji války mezi energetickou společností a zločineckou organizací, která je vyzbrojena pokročilou technologií. Vývojáři dnes pro magazín EW znovu zmínili, že nejde o druhý díl, ale o samostatný spin-off, který je podobný třeba Uncharted: The Lost Legacy. S ním chtějí rozšířit své vlastní univerzum.

Režisér Bryan Intihar v novém rozhovoru řekl, že Milese čeká zcela nový kompletní příběh, který ukáže jeho další vývoj. Zároveň jsme se dozvěděli, že zatímco je Miles také Spider-man, svým pohybem a animacemi se od Petera Parkera, který je jeho učitel, značně liší a má i vlastní schopnosti, mezi nimiž jsou biošoky nebo neviditelnost. Co se týče Petera, ten se nikam nevypařil, ale o jeho začlenění do příběhu zatím nechtějí vývojáři mluvit. Je tak možné, že se v nějakou chvíli ve hře objeví. Více se máme o hře dozvědět níže, zatím se můžete podívat na nový obrázek. Naleznete ho níže v novince.

Zdroj: Gematsu

Nový obrázek

Během vydání prvního dílu se na internetu hodně diskutovaly kaluže s vodou, protože v části, která byla ukazována o rok dříve na E3 chyběly. Že se ale vyskytují ještě ve větší míře v jiných lokacích a vlastně i po celém New Yorku, nemohli hráči před vydáním vědět. Vývojáři potvrdili, že kaluže nyní budou plně podporovat ray-tracing. Pokud tedy máte kaluže rádi, ve Marvel's Spider-Man: Miles Morales si je užijete v maximální možné kvalitě. 

Hra Marvel's Spider-Man: Miles Morales vyjde koncem letošního roku exkluzivně pro konzoli PlayStation 5. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  8

  WRC 9

  8

  Fall Guys: Ultimate Knockout

  8

  Mortal Shell

  7

  Battletoads

  7

  Marvel’s Avengers