thumbnail

Sony prodala 53.4 milionů konzolí PS4, 8.7 milionů kopií Uncharted 4

Martin Šmíd , 05.01.2017 02:34,  139

Společnost Sony Interactive Entertainment dnes během akce CES 2017 oznámila, že během konce minulého roku prodala hned 6.2 milionů konzolí PlayStation 4. Dohromady tak už prodala přímo hráčům 53.4 milionů konzolí PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro, přičemž dobře se vede podle všeho i headsetu PlayStation VR. Pro něj je v současnosti ve vývoji hned několik desítek menších i větších her, přičemž služby pro něj připravují i studia Sony Pictures a Sony Music, takže bude mít v tomto roce daleko větší uplatnění.

Sony dále oznámila, že během konce minulého roku se prodalo více než 54.4 milionů kopií her, přičemž nejprodávanější hrou přímo od Sony je akce Uncharted 4: A Thief’s End od studia Naughty Dog, které se prodalo do dnešního dne 8.7 milionů kopií, což Sony pokládá za obrovský úspěch.

„Jsme opravdu vděční za obrovskou podporu našich fanoušků a partnerů, díky níž jsme mohli mít jeden z nejlepších roků v naší historii. Budeme se snažit dále rozšiřovat seznam her pro PlayStation 4, hledat revoluční zážitky pro PlayStation 4 a kvalitní zážitky na PlayStation 4 Pro, zároveň budeme rozšiřovat naší síťovou službu. Budeme i nadále vytrvalí, aby se PlayStation 4 stal nejlepším místem pro hraní her,“ řekl v oznámení Andrew House, prezident a CEO Sony Interactive Entertainment.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Pikmin 3 Deluxe

  9

  Astro's Playroom

  8

  Doom Eternal: The Ancient Gods Part 1

  8

  DiRT 5

  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  7

  The Dark Pictures Anthology: Little Hope