thumbnail

Plošinovka Sackboy: A Big Adventure přichází se speciálními výzvami, vyhrát budete moci kosmetické doplňky pro Sackboye

Martin Šmíd , 30.04.2021 20:12,  4

Pokud se rádi porovnáváte s dalšími hráči a máte shodou okolností konzoli PlayStation 5 a plošinovku Sackboy: A Big Adventure, mohly by vás zajímat právě oznámené výzvy, v nichž bude možné vyhrát kosmetické doplňky pro Sackboye. Ty jsou součástí nové série turnajů PlayStation Tournaments dostupných prostřednictvím PS5 Challenge activity cards v Game Hubu každé PS5 konzole. Více se o výzvách dočtete níže v novince, kde zveřejňujeme celou tiskovou zprávu a doplňujeme ji o oznamující trailer.

Od 1. května 2021 do ledna roku 2022 bude každý druhý měsíc k dispozici jedna z celkem pěti unikátních tratí, ve kterých budou hráči zdolávat nejrůznější překážky v co nejkratších časech a soupeřit mezi sebou o co nejlepší postavení v celkovém pořadí. Postupné překonávání vlastních rekordů bude zaznamenáváno v online žebříčcích, kde lze také sledovat, jak se daří přátelům.

Všichni hráči z následujících zemích budou mít po celou dobu trvání této výzvy šanci soutěžit o exkluzivní herní ceny:

Argentina, Rakousko, Bahrajn, Belgie, Brazílie, Kanada, Chile, Kostarika, Česká republika, Dánsko, Salvador, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Guatemala, Honduras, Hongkong, Maďarsko, Indonésie, Irsko, Japonsko, Libanon, Kuvajt, Malajsie, Mexiko, Nizozemsko, Nikaragua, Norsko, Omán, Panama, Paraguay, Polsko, Portugalsko, Katar, Rumunsko, Rusko, Saúdská Arábie, Singapur, Slovensko, Španělsko, Jižní Korea, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Thajsko, Turecko, Spojené arabské emiráty, Spojené království, Ukrajina, Spojené státy americké a Uruguay.

Jednotlivé ceny jsou rozděleny do pěti kategorií: Bronzová, Stříbrná, Zlatá, Platinová a Diamantová.

 • Bronzová: sběratelské předměty pro každého účastníka
 • Stříbrná: část kostýmu pro nejlepších 50 % účastníků
 • Zlatá: část kostýmu pro nejlepších 30 % účastníků
 • Platinová: část kostýmu pro nejlepších 15 % účastníků
 • Diamantová: část kostýmu pro elitních 5 % účastníků

Ceny z jednotlivých kategorií výše získají hráči vždy na konci doby trvání výzvy v každé z pěti tratí. Úspěšní a pravidelní hráči tak mohou pro svého Sackboye získat řadu originálního oblečení.

Pro zapojení do výzvy navštivte Challenge activity cards v Game Hubu PS5 nebo Knitted Knight Trials přimo ve hře. Pro více informací k Sackboy: A Big Adventure Knit-Speedrun Challenge navštivte web turnaje..

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Oddworld: Soulstorm

  8

  MotoGP 21

  10

  It Takes Two

  8

  New Pokémon Snap

  8

  Outriders

  8

  Monster Hunter Rise