thumbnail

Odhalena srpnová nabídka her předplatného PlayStation Plus

Martin Šmíd , 24.07.2021 12:17,  47

Sony trochu nečekaně na oficiálním PlayStation webu už dnes odhalila, na jaké hry se mohou těšit v srpnu předplatitelé služby PlayStation Plus. Jak už dříve bylo avizováno, pro PlayStation 5 bude připravena nová battle-royale hra Hunter's Arena: Legends, která byla blíže představena teprve nedávno.

„Ve starověké Asii kdysi existující mír narušili démoni, které osvobodila neznámá moc. Lovci z celého světa vycítili velké nebezpečí a spojili se, aby zastavili šířící se chaos. Lovci však brzy zjistili, že pečeť neprolomil nikdo jiný než jeden z nich. Protože nemají komu věřit, musí nyní Lovci bojovat s démony a také neustále mířit mečem sami na sebe. Hra Hunter’s Arena: Legends je navržena tak, aby poskytovala jedinečný zážitek v battle royale žánru. Při hraní se setkáte s prvky PvP i PvE. Fanoušci PvE budou moci prozkoumávat dungeony a zabíjet bossovské démony, aby získali vzácné předměty a stali se silnějšími. Fanoušci rychlých PvP soubojů mohou lovit ostatní lovce, aby si zvýšili úroveň a dokázali, že jsou nejlepšími lovci. Vaším cílem v Hunter's Arena je nakonec přežít. Proto jít rovnou do boje na život a na smrt nemusí být vždy tou nejlepší strategií. Schovejte se v křoví a počkejte na vhodný okamžik k přepadení,“ stojí v popisku hry.

Majitelé konzole PlayStation 4 si pak budou moci stáhnout jednak povedenou akční hru Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, kterou je možné hrát sólo i v kooperaci s kamarády, ale také tenisovou hru Tennis World Tour 2. Co na srpnovou nabídku říkáte?

Zdroj: Tisková zpráva

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  Little Nightmares II

  8

  WRC 10

  9

  Deathloop

  8

  Tribes of Midgard

  8

  F1 2021

  7

  Aliens: Fireteam Elite