thumbnail

Od dnešního dne je v prodeji závodní hra Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R

Martin Šmíd , 05.11.2021 20:00,  26

Pokud patříte mezi fanoušky filmové série Rychle a zběsile, mohla by vás zaujmout dnes vydaná hra Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R od studia 3D Clouds, která je dostupná pro PC a konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Verze pro PlayStation 5 a Xbox Series X/S budou dostupné později. Níže v novince naleznete informace z tiskové zprávy, ale také launch trailer s gameplay záběry.

Zdroj: Tisková zpráva

SH1FT3R JSOU ZPĚT - závoďte jako oblíbené postavy Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla Gray. Použijte inovativní gadgety, abyste získali převahu a rozervali tratě na turnaji v příběhovém režimu, kooperativní akci nebo online multiplayeru.

KOOPERATIVNÍ MÓD A MULTIPLAYER - Spy Racers musí ukázat celému světu, že jsou nejrychlejší, nejúžasnější a nejtalentovanější závodníci! Přizpůsobte si vzhled vozidla a závoďte proti online protivníkům, řidičům s umělou inteligencí, přáteli v kooperaci doma na gauči nebo v online multiplayeru.

BOJ DO CÍLOVÉ ROVINKY - vyhrát závod vyžaduje víc než rychlost. Vyzbrojeni 15 špionážními zbraněmi inspirovanými originální sérií Netflix, musí Spy Racers vyřadit soupeře a získat vítězství.

Fast & Furious: Spy Racers se začaly vysílat v roce 2019 a výkonnými producenty jsou Vin Diesel, Chris Morgan, Neal H. Moritz, Tim Hedrick a Bret Haaland. Série sleduje dospívajícího Tonyho Toretta a tým pouličních závodníků, kteří jsou najati, aby pronikli do elitní závodní ligy, která ale slouží jako zástěrka zločinecké organizace. Čtvrtá série je nyní vysílána na Netflixu.

 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  6

  Asterix and Obelix: Slap Them All

  5

  Battlefield 2042

  4

  Serious Sam 4

  7

  Chernobylite

  6

  The Gunk

  7

  Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl