thumbnail

Nová ukázka z akční hry Far Cry 6, představen Season Pass, díky němuž bude možné hrát za ikonické padouchy série

Martin Šmíd , 12.06.2021 21:52,  14

Během prezentace Ubisoft Forward nemohla chybět očekávaná akční hra Far Cry 6, na níž Ubisoft v letošním roce hodně vsází. Není se čemu divit, předchozí díly si získaly miliony hráčů po celém světě a nadějně vypadá i připravovaná šestka, která se odehrává ve zcela novém místě, které má ovšem také problém s diktátorem, jenž mu vládne hodně krutou rukou. A právě ten byl ústřední postavou i nově vypuštěné ukázky, na kterou se můžete podívat níže v novince.

„Vítej v tropickém ráji Yara, který zamrzl v čase. Diktátor Yary Anton Castillo hodlá všemi prostředky obnovit zašlou slávu svého národa a v jeho krvavých stopách kráčí i jeho syn Diego. Jejich bezcitný útlak zažehl plamen revoluce. V dosud nejrozsáhlejším herním prostoru série Far Cry rozkládajícím se napříč džunglí, plážemi i hlavním yaraským městem Esperanzou se vrhneš do boje proti Antonovým vojákům. Využívej provizorní zbraně, vozidla i nové zvířecí žoldnéře „Amigos“ a vypal celý despotický režim do základů,“ stojí v popisku. Far Cry 6 vyjde 7. října letošního roku pro konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: Tisková zpráva

Vydání hry bude jen začátkem, protože už nyní vývojáři plánují dodatečný obsah v rámci Season Passu. Ten byl představen pomocí traileru, přičemž nejvíce zaujala informace, že díky němu bude možné hrát za ikonické padouchy Far Cry série, mezi nimiž nechybí Vaas, Pagan Min ani Joseph Seed.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Sherlock Holmes: Chapter One

  8

  Marvel’s Guardians of the Galaxy

  9

  Metroid Dread

  5

  Battlefield 2042

  8

  Crysis Remastered Trilogy

  7

  Chernobylite