thumbnail

Informace o hře Stray

Martin Šmíd , 01.10.2020 08:15,  19

Během první prezentace konzole PlayStation 5 se objevila zajímavě vypadající adventura Stray od vývojářů ze studia BlueTwelve Studio, v níž je hlavní hrdinkou kočka. Nyní byla ke hře spuštěna oficiální stránka, takže jsme se dozvěděli několik nových podrobností.

„Ztracená, osamělá a od rodiny odloučená zatoulaná kočka musí rozplést prastaré tajemství, které jí pomůže uniknout z dávno zapomenutého kyberměsta a najít cestu zpátky domů. Stray je dobrodružnou kočičí hrou z pohledu třetí osoby, zasazenou do neonem osvětlených uliček rozpadajícího se kyberměsta a temného prostředí jeho pochybného podsvětí. Pohlédni na svět očima zatoulané kočky a interaguj s prostředím spoustou hravých způsobů. Hru Stray má na svědomí BlueTwelve Studio, malý tým z jižní Francie tvořený převážně kočkami a hrstkou lidí,“ stojí v popisku. Níže se můžete podívat ještě na několik klíčových prvků.

Hra Stray zatím nemá stanovené datum vydání.

Zdroj: Tisková zpráva

Klíčové prvky

Zkoumej kyberměsto

Toulej se prostředím odshora dolů, braň se před nepředvídatelnými hrozbami a řeš tajemství tohoto nehostinného místa obydleného nenápadnými droidy a nebezpečnými stvořeními.

Hlavně nenápadně!

Na podivné obyvatele tohoto zvláštního světa budeš muset tu s mrštností, jinde s pošetilostí a občas i obrovskou protivností.

Spřátel se s droidem

Během dobrodružství se kočka spřátelí s malým létajícím droidem známým pouze pod označením B12. S pomocí svého nového společníka bude mít větší šanci najít cestu ven. 

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  8

  WRC 9

  8

  Crash Bandicoot 4: It's About Time

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  7

  FIFA 21

  7

  Vader Immortal: A Star Wars VR

  7

  Mafia: Definitive Edition