thumbnail

Hra World of Tanks Blitz je dostupná na konzoli Nintendo Switch, podívejte se na launch trailer

Martin Šmíd , 27.08.2020 16:55,  1

Včera jsme se během Nintendo Directu dočkali oznámení hry World of Tanks Blitz pro konzoli Nintendo Switch, na níž hned vyšla formou free-to-play. Každý si ji tak může stáhnout a pustit do hraní, ať už doma nebo na cestách. Dnes k nám doputovala od studia Wargaming tisková zpráva s dalšími podrobnostmi.

„World of Tanks Blitz je vůbec první titul společnosti Wargaming, který byl spuštěn na platformě Nintendo a odhalil tak svůj tankový gameplay ještě více hráčům na celém světě," řekl Andrey Ryabovol, produktový ředitel World of Tanks Blitz. „Spuštění na Nintendo Switch je pro nás úžasnou příležitostí, protože herní schopnosti a působivá grafická věrnost platformy odpovídají hernímu stylu a publiku hry."

Hra World of Tanks Blitz je už nějakou dobu dostupná na PC a mobilních platformách. Dobrou zprávou je, že pokud jste ji na těchto platformách hráli, můžete si svůj účet přenést na Nintendo Switch, čímž bude zachován veškerý postup. Navíc od prvního dne je dostupná cross-play, takže by neměla být nouze o velkou komunitu hráčů.

„Pro tankisty, kteří chtějí na bojišti vyniknout, ti mohou využít rozmanitých možností přizpůsobení a to včetně avatarů ve hře, exkluzivně vytvořených pro Nintendo Switch. Hráči také dostanou sbírku dárků (k dispozici v herním obchodě do 9. září), které jim pomohou zahájit cestu ve World of Tanks Blitz na Nintendo Switch: 1 000 zlaťáků, 3 dny prémiového účtu a médium T2, americký střední tank Tier II. World of Tanks Blitz na Nintendo Switch také nabízí exkluzivní možnosti úprav a přizpůsobení, aby vynikli na bojišti, včetně zvláštního camo a avatara,“ stojí dále v popisku hry. Níže v novince se můžete podívat na dnešní launch trailer.

Zdroj: Tisková zpráva

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Devil May Cry 5: Special Edition

  8

  Destiny 2: Beyond Light

  7

  Cyberpunk 2077

  7

  Nioh 2 - DLC The First Samurai

  8

  Gears 5 Hivebusters

  9

  Call of the Sea