thumbnail

Hra Godfall má datum vydání, vyjde na launch konzole PlayStation 5

Martin Šmíd , 17.09.2020 12:18,  23

Vývojáři ze studia Counterplay Games dnes oznámili, že jejich připravovaná akční RPG hra Godfall má datum vydání. Pro konzoli PlayStation 5 vyjde jako konzolová exkluzivita 12. listopadu letošního roku v Severní Americe a následně 19. listopadu v Evropě. Noví majitelé konzole PlayStation 5 si ji tak budou moci užívat už od prvního dne.

Zdroj: Tisková zpráva

Popisek hry z oficiální stránky

Godfall je zbrusu nová lootovací rubačka pro novou generaci odehrávající se v živém fantasy světě plném hrdinných rytířů a tajemné magie. Vydej se za dobrodružstvím v akční fantasy RPG hře z pohledu třetí osoby, ve které se v honbě za kořistí oblékneš do legendárních zbrojí, zapojíš do osobních soubojů a postavíš brutálním nepřátelům. Pokoř hrozivé armády, které se ti postaví, a čel náročným výzvám, které tě odmění impozantní kořistí.

 • Akční hra na hrdiny - Studio Counterplay Games se ve hře Godfall pouští do inovací, se kterými chce nabídnout čerstvý pohled na akční boj z pohledu třetí osoby a odměňovat útočný styl hry využívající dovednostní postavy, ve kterém se počítá každý zásah.
 • Lootovací rubačka - Podstup náročné mise, které uhasí tvou touhu po dalším zdokonalení tvé postavy, a hromaď kořist, která má znatelný dopad na průběh hry. 
 • Společně je to lepší - Jdi do toho sólo, nebo si kdykoliv zahraj s někým dalším. Bossové i nepřátelé byli navržení se zřetelem na kooperativní hru a mohou se chlubit speciálními schopnostmi, díky nimž dokážou odrážet nepřátelské útoky z více úhlů.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Call of Duty: Black Ops Cold War

  9

  Marvel’s Spider-Man: Remastered

  6

  Chronos: Before the Ashes

  8

  Destiny 2: Beyond Light

  7

  Nioh 2 - DLC The First Samurai

  8

  Immortals Fenyx Rising