thumbnail

Call of Duty: Vanguard vyjde 5. listopadu, oznamující trailer

Martin Šmíd , 19.08.2021 19:54,  48

Začátkem tohoto týdne Activision oficiálně potvrdil akční hru Call of Duty: Vanguard studia Sledgehammer Games, o níž se spekulovalo posledních několik měsíců. Dnes jsme se dočkali na hru prvního pořádného traileru, na který se můžete podívat níže v novince, a zároveň bylo vypuštěno i několik podrobností. Nejdůležitější informací je, že nebude chybět kampaň pro jednoho hráče, v níž se vývojáři zaměří na fiktivní tým složený z členů všech spojených národů. „Prostřednictvím strhujícího příběhu a pozoruhodné cesty těchto zocelených vojáků hráči zažijí důležité bitvy druhé světové války, kdy se utkají s nepřáteli na východní a západní frontě Evropy a bojují za svobodný svět v Tichomoří a severní Africe,“ stojí v oznámení. Kromě epické kampaně nemá chybět ani propracovaný multiplayer s řadou novinek (na launch se plánuje 20 map, nový herní režim Champion Hill nebo speciální Gunsmith systém), a součástí bude i nový Zombie režim, o který se postará studio Treyarch.

Call of Duty: Vanguard vyjde 5. listopadu letošního roku pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: Tisková zpráva

Další informace

 • Call of Duty: Vanguard je postavena na moderním next-gen enginu, který byl poprvé použit pro hru Call of Duty: Modern Warfare. Ten byl nyní ještě vylepšen, aby nabídl realistické zpracování a nasvícení.
 • Vrátí se 2v2 režim Gunfight.
 • Od začátku se počítá s cross-play a cross-gen podporou.

Trailer

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  7

  Sherlock Holmes: Chapter One

  9

  Metroid Dread

  4

  Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition

  7

  Chernobylite

  8

  Marvel’s Guardians of the Galaxy

  8

  Insurgency: Sandstorm