thumbnail

Call of Duty Black Ops: Cold War je přímé pokračování Call of Duty Black Ops

Martin Šmíd , 25.08.2020 14:11,  16

Tento čtvrtek bude kompletně odhalena akční hra Call of Duty Black Ops: Cold War. Už nyní ale unikly na internet první informace, přičemž fanoušky určitě potěší to, že se mohou těšit na singleplayerovou kampaň. Ta bude přitom navazovat na úplně první díl Black Ops.

„Série Black Ops je zpět s Call of Duty Black Ops: Cold War, přičemž jde o přímé pokračování původního Call of Duty: Black Ops. Hra vtáhne fanoušky do studené války, geopolitického konfliktu v začátcích osmdesátých let. Nic nebude takové, jako se zdá, v poutavé singleplayerové kampani, kde se hráči střetnou s historickými postavami a nemilosrdné pravdě, jak budou bojovat po celém světě, ať už to bude v Berlíně, Vietnamu nebo v sovětské KGB základně. Jako elitní vojáci budou hráči sledovat stopy tajemné postavy jménem Perseus, která chce destabilizovat globální vyvážení sil a změnit historii. Podívají se do centra globální konspirace s postavami jako Woods, Mason a Hudson, stejně jako s novými, kteří se snaží zastavit plán, jenž byl v přípravě po desítky let,“ stojí v popisku hry. Kromě kampaně bude hra obsahovat i multiplayerovou část a zombie režim.

Hra by podle dnešních informací měla vyjít 13. listopadu letošního roku pro konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X. Mluví se přitom o speciálním cross-gen balíčku, který bude obsažen v Ultimate edici. Díky němu bude umožněno upgradovat na next-gen verzi v rámci stejné platformy. Zdá se tak, že upgrade u normálních edic nebude zdarma, ale nějakou tu korunu za něj hráči zaplatí.

Zdroj: vg247

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  5

  Alex Kidd in Miracle World DX

  6

  Biomutant

  8

  Sniper Ghost Warrior Contracts 2

  4

  Dungeons and Dragons: Dark Alliance

  5

  Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game

  9

  Final Fantasy VII Remake Intergrade