thumbnail

Bethesda přiblížila nový obsah pro Fallout 76

Martin Šmíd , 23.02.2019 12:05,  13

Hra Fallout 76 neměla dobrý start. Doprovázela ji celá řada chyb a nedodělků, na což zareagovali jako první hráči, kteří ji přestali hrát a následně i kupovat. Obchody se tak hry zbavují prakticky při každé příležitosti a rozdávají ji prakticky zdarma. Bethesda se ale nechce s touto situací smířit, a proto nyní oznámila, na jaký nový obsah se mohou hráči těšit v letošním roce. A že ho bude docela dost.

V polovině března začne vycházet obsáhlá aktualizace Wild Appalachia. Ta nabídne hlavně dvě nové příběhové linky. V první Ever Upwards se vydáte do lesů a budete hledat legendární průzkumníky, za což vám bude odměnou speciální batoh. Linka Shear Terror! vás pak zase zavede na stopu různých mytických potvor v Appalachie, což popravdě zní docela dobře. Kromě těchto dvou nových linek se ve hře objeví obchodník Purveyor, u něhož půjde vyměňovat legendární výbava. Rovněž bude možné zkrášlovat C.AM.P., případně možnost prodávat ostatním hráčům nalezené předměty. Pokud budete chtít předmět prodat, postačí postavit automat, dát je do něj a následně čekat, až si je někdo koupí. Dále pak vývojáři plánují během jara speciální event Fasnacht Parade, v němž bude možné získat speciální maspy, ale také dříve oznámený Survival režim s přepracovaným PvPčkem. To nebude mít taková omezení, ale na druhou stranu nabídle lepší odměny a výzvy.

Jarní rozšíření je ale pouhým začátkem. V létě pak bude následovat Nuclear Winter, které přinese raidy v podobě otevření Vaultů 96 a 94. Tyto aktivity budou určeny pro nejzkušenější hráče, kteří dosáhnou maximálního levelu a budou hledat pořádnou výzvu. Důležitou součástí bude i režim Nuclear Winter, překopávající kompletně pravidla pustiny, případně možnost zrestartovat si po dosažení padesáté úrovně postavu a začít znovu se silnějšími schopnostmi. Na podzim vyjde podle všeho největší aktualizace s rozšířením Wastelanders, které nabídne novou příběhovou linku, nové frakce, eventy a další novinky. Více se o tomto rozšíření dozvíme později.

 
 
 

KOMENTÁŘE

  Pro přidání komentáře je nutné být registrován a přihlášen.
   
  9

  Super Mario 3D All-Stars

  7

  Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

  8

  Nioh 2 - DLC Darkness in the Capital

  7

  FIFA 21

  8

  WRC 9

  7

  Project CARS 3